Сумка жіноча з етно принтом
Жіноча сумка – один із основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дозволяє використовувати її не лише як функціональне доповнення, а й яскравий акцент у образі.
Сумка закривається на блискавку. Додатково кріпиться ремінь з екошкіри з можливістю регулювання довжини, кріпиться на карабінах, вся фурнітура дуже якісна. Дуже вмістка та практична😍
Матеріал - щільна екошкіра преміум якості, текстиль✨ В одному ексклюзивному дизайні з принтом🔥
Трендова жіноча сумка з принтом, встигни забрати свою по знижці!
Заміри сумки :
- Довжина - 28см
- Висота - 21см
- Ширина - 12см
- Вага - 450г
Дивитися всі жіночі сумки з принтом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Етнічний |
| Матеріал | Текстиль |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴











