Стильна сумка-шопер з етнічним орнаментом та ручками
Жіноча сумка – один із основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дозволяє використовувати її не лише як функціональне доповнення, а й яскравий акцент у образі.
Сумка закривається на блискавку. Вся фурнітура дуже якісна. Дуже вмістка та практична!
Практичність, комфорт і стиль — в одній моделі💛
✔ Оригінальний етнічний орнамент у теплих бежево-коричневих тонах
✔ Міцні та зручні ручки для комфортного носіння на плечі
✔ Простора форма — ідеально для щоденного використання
✔ Щільний текстиль, що добре тримає форму
✔ Універсальний стиль — пасує до casual, бохо та міського образу
Трендова жіноча сумка з етно принтом, встигни забрати свою по знижці 🔥
Заміри сумки :
- Довжина - 46 см
- Висота - 32 см
- Висота з ручками - 54 см
- Ширина - 14 см
- Вага - 650 г

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Етнічний |
| Матеріал | Текстиль |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Блакитний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина ручок | 220 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴










