Сумочка жіноча з принтом корова коричнева
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Сумка закривається на блискавку. Додатково кріпиться ремінь з можливістю регулювання довжини, кріпиться на карабінах, вся фурнітура дуже якісна. Дуже містка та практична😍
Трендова жіноча сумка з принтом, встигай забрати свою по знижці!
Заміри сумки:
- Довжина - 28см
- Висота - 22см
- Ширина - 12см
- Вага - 550 г
Дивитися всі жіночі сумки з принтом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1380 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴












