-26%

Сумка жіноча в етностичному стилі з ручками, сумочка з візерунком із принтом кав'янда
2 169 ₴
1 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2228
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сумка жіноча з ручками етно, сумочка з вишивкою калава трійка та маленький клатч
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Сумка закривається на блискавку. Додатково кріпиться ремінь з можливістю регулювання довжини, кріпиться на карабінах, вся фурнітура дуже якісна. Дуже містка та практична😍
Трендова жіноча сумка з принтом, встигай забрати свою по знижці!
Заміри сумки:
- Довжина — 27 см
- Висота — 22 см
- Ширина - 10см
- Висота ручок — 15 см

Дивитися всі жіночі сумки з принтом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка гаманець |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Етнічний |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Хакі |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1380 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴






