Сумка жіноча в етностилі, сумочка-шопер із візерунком
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Сумка закривається на магнітну кнопку. Додатково є внутрішня кишеня на блискавці. Дуже містка та практична😍
Трендова жіноча сумка з принтом, встигай забрати свою по знижці!
Заміри сумки:
- Ширина — 33,5 см
- Висота – 28,5 см
- Довжина — 15 см
- Вага — 150 г

Дивитися всі жіночі сумки з принтом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Етнічний |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Кнопки |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴











