-33%

Сумка жіноча в етностичному стилі крос-боді, сумочка з візерунком бірюзова
1 740 ₴
1 170 ₴
- В наявності
- Код: 2220
+380 (98) 030-78-91
Консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумки жіночі етно, сумочка з вишивкою бірюзова
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Сумка закривається на блискавку та магнітну кнопку. Додатково кріпиться ремінь з можливістю регулювання довжини, кріпиться на карабінах, вся фурнітура дуже якісна. Дуже містка та практична😍
Трендова жіноча сумка з принтом, встигай забрати свою за знижкою!
Заміри сумки:
- Довжина — 22,5 см
- Висота — 15 см
- Ширина — 7 см
- Вага — 420 г

Дивитися всі жіночі сумки з принтом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Етнічний |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Бірюзовий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Ширина | 22.5 мм |
| Довжина плечового ременя | 1380 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴








