Сумка бананка жіноча з ремінцем
Жіноча сумка – один із основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дозволяє використовувати її не лише як функціональне доповнення, а й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Матеріал: Екошкіра
Заміри:
Ширина - 23см
Висота- 13см
Довжина - 6см
Довжина ремінця до 118см
Вага - 290 г
Сумка бананка з яскравим ремінцем, чорна жіноча бананка через плече
Дивитися всі Жіночі бананки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Регульований пояс |
| Довжина | 22 см |
| Висота | 13 см |
| Товщина | 6 см |
| Вага | 290 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴












