Містка жіноча сумка тоут
Жіноча сумка – один із основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дозволяє використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але і яскравий акцент в образі.
Основні параметри:
Матеріал: Нейлон
Заміри:
Ширина - 39см
Висота- 28см
Довжина - 14см
Висота з ручками - 42см
Довжина ремінця до - 104см
Вага - 280 г
Велика універсальна жіноча сумка, сумочка з кількома кишенями хакі
Дивитися всі Жіночі сумки тоут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Хакі |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Довжина плечового ременя | 1040 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴












