Велика повсякденна сумка жіноча шоппер
Жіноча сумка – один із основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дозволяє використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але і яскравий акцент в образі.
Основні параметри:
Матеріал: Екошкіра
Заміри:
Ширина - 43см
Висота- 32см
Довжина - 13см
Висота з ручками - 59см
Вага - 360 г
Велика жіноча сумка шоппер на плече, містка чорна сумка тоут на плече
Дивитися всі Жіночі шопери
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Ручки | Дві |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Довжина ручок | 270 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴












