Жіноча міні сумка на плече крос боді
Жіноча сумка – один із основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дозволяє використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але і яскравий акцент в образі.
Основні характеристики:
Матеріал: Екошкіра
Заміри:
Ширина - 21см
Висота- 15см
Довжина - 6см
Висота з ручкою - 44см
Вага - 90 г
Женская маленькая сумка кросс-боди на плече, легкая черная сумочка
Дивитися всі Жіночі крос-боді
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина ручок | 290 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴












