Жіноча невелика сумка з коротким ремінцем
Жіноча сумка – один із основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дозволяє використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але і яскравий акцент в образі.
Основні параметри:
Матеріал: Екошкіра
Заміри:
Ширина - 48см
Висота- 34см
Висота з ручками - 60см
Довжина - 8см
Вага - 380 г
Повсякденна сумочка для дівчаток, рижа жіноча сумка хобо на плече
Дивитися всі Жіночі сумки хобо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Хобо/Сумка бродяги |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Рудий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Довжина ручок | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴












