Жіноча стильна сумка на короткому ремінці біла
Жіноча сумка – один із основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дозволяє використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але і яскравий акцент в образі.
Основні параметри:
Матеріал: Щільна поліуретанова шкіра
Заміри:
Ширина - 27см
Висота- 22см
Висота з ручками - 40см
Довжина - 7см
Вага - 275 г
Жіноча сумка на плече біла, стильна світла сумка хобо
Дивитися всі Жіночі сумки хобо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Хобо/Сумка бродяги |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина ручок | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴












