Жіночий дорожній органайзер для косметики з сіточкою
Жіноча сумка – один із основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дозволяє використовувати її не лише як функціональне доповнення, а й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Матеріал: Тканина Оксфорд+Поліестер
Заміри:
Ширина - 23см
Висота складеної- 19 см
Висота розгорнута - 41см
Довжина - 8 см
Вага - 120 г
Дорожній органайзер для косметики, чорна підвісна косметичка для ванної
Дивитися всі жіночі сумки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка пенал |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴












