Жіноча повсякденна коричнева сумка через плече
Жіноча сумка – один із основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дозволяє використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але і яскравий акцент в образі.
Основні параметри:
Матеріал: Екошкіра
Заміри:
Ширина - 32см
Висота - 22 см
Довжина - 10 см
Висота з ручками - 50см
Вага - 255 г
Стильна сумка з довгим ремінцем, м'яка коричнева сумочка для жінок
Дивитися всі Жіночі крос-боді
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина ручок | 280 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴












