Легка універсальна сумка жіноча з ручкою
Жіноча сумка – один із основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дозволяє використовувати її не лише як функціональне доповнення, а й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Матеріал: Нейлон
Заміри:
Ширина - 30см
Висота - 28см
Довжина - 16см
Висота з ручками - 50см
Вага - 205 г
Сумка через плече жіноча великої ємності, світла легка сумочка на кожен день
Дивитися всі Жіночі сумки-мішок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Молочний |
| Жорсткість | М'яка |
| Ручки | Дві |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина ручок | 220 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴









