Жіноча міні сумка із застібкою
Жіноча сумка – один із основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дозволяє використовувати її не лише як функціональне доповнення, а й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Матеріал: Поліуретанова шкіра+текстиль
Заміри:
Ширина - 20см
Висота - 15см
Довжина - 7,5см
Довжина ремінця-регулюється від 90 до 112 см
Вага - 390 г
Сумка крос боді жіноча на застібці з ремінцем, що регулюється, трендова повсякденна сумочка
Дивитися всі Жіночі крос-боді
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴












