В'язана жіноча сумка, пляжна легка сумка
Жіноча сумка – один із основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дозволяє використовувати її не лише як функціональне доповнення, а й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Матеріал: Трикотажна сітка
Заміри:
Ширина - 38см
Висота – 36см
Висота з ручками - 70см
Вес - 190 г
Легка повсякденна сумка авоська для жінок, в'язана пляжна сумка для дівчат світла
Дивитися усі Жіночі шопери

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Пляжна |
| Форма | Мішечок |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Колір | Молочний |
| Жорсткість | М'яка |
| Ручки | Дві |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина ручок | 340 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴












