-20%

Сумка кросс боді жіноча на застібці, сумочка з ремінцем клатч
1 490 ₴
1 190 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2062
+380 (98) 030-78-91
Консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка міні клатч кросс боді жіноча
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Довжина — 19 см
Висота — 14 см
Висота з ручками – до 75 і 45 см (2 ремінці в комплекті)
Ширина за основою — 7 см
Вага — 375 г

Дивитися всі жіночі крос-боді
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Замок |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴







