Невелика жіноча сумочка, сумка стильна біла
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Довжина — 24 см
Висота — 21 см
Висота з ручками — 71 см
Ширина за основою — 8 см
Вага — 290 г

Зверніть увагу 🔥
Також маємо цю модель сумочки в інших кольорах: бежевий, чорний, зелений!
Дивитися всі жіночі вечірні сумочки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Замок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Мішечок |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴










