
Сумка жіноча стильна через плече на широкому ремінці, сумочка крос-боді рожева
1 300 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2143
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сумка жіноча через плече на широкому ремінці, сумочка кросбоді рожева
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Довжина — 18 см
Висота — 15 см
Висота з ремінцем — 50 см (ремінець регулюється)
Ширина за основою — 7 см
Вага — 320 г
Вся фурнітура високої якості!

Дивитися всі жіночі крос-боді
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Рожевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴




