-27%

Бананка жіноча велика біла, сумочка через плече містка
480 ₴
350 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2146
+380 (98) 030-78-91
Консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бананка жіноча велика біла
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Довжина — 43 см
Висота — 23 см
Висота з ручками — 62 см
Ширина за основою — 11 см
Вага — 150 г

Дивитися всі жіночі бананки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Плащівка |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Білий |
| Довжина | 43 см |
| Висота | 23 см |
| Товщина | 11 см |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴









