-49%

Невелика жіноча сумочка клатч, маленька сумка багет
820 ₴
420 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2049
+380 (98) 030-78-91
Консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка клатч, модна сумка багет
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Довжина — 23 см
Висота — 12 см
Висота з ручками — 65 см (2 ремінці в комплекті)
Ширина за основою — 6 см
Вага — 290 г


Дивитися всі жіночі клатчі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Багет |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴











