Невелика жіноча сумочка, сумка квадратна на плече
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Довжина — 21 см
Висота — 13 см
Висота з ручками — 68 см
Ширина за основою — 10 см
Вага — 200 г

Дана модель сумочки є в 4-ох кольорах:

Дивитися всі жіночі крос-боді
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴











