Шопер невеликий білий, сумочка шопер з ручками
Жіноча сумка - один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, а й яскравий акцент в образі.
Основні параметри:
Довжина - 25 см
Висота - 25 см
Висота з ручками - 40 см
Ширина по основі - 10 см
Вага - 310 г


Дивитися всі жіночі шопери
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 250 мм |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
| Ширина | 250 мм |
| Вага | 310 г |
| Глибина | 100 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Шоппер |
| Тип тканини | Екошкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴












