Жіноча сумка з брелоком, велика стильна жіноча сумочка
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Довжина — 42 см
Висота — 26 см
Висота з ручками — 49 см
Ширина за основою — 15 см
Вага — 340 г
Дивитися всі жіночі сумки-мішки


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Мішечок |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 145 ₴











