-44%

Стильний жіночий шопер зелений, сумочка на плече невелика
620 ₴
350 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2075
+380 (98) 030-78-91
Консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий шопер, сумка невелика на плече
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Довжина — 27 см
Висота — 33 см
Висота з ручками — 58 см
Ширина за основою — 6 см
Вага — 320 г




Дивитися всі жіночі шопери
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 340 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 330 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Шоппер |
| Глибина | 60 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Вага | 320 г |
| Тип тканини | Екошкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴











