Велика жіноча сумка тоут, сумочка шоппер містка
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Довжина — 46 см
Висота — 30 см
Висота з ручками — 47 см
Ширина за основою — 16 см
Вага — 520 г
Якісна фурнітура!
Дивитися всі жіночі сумки тоут
Ця модель сумки є в 3-ох кольорах:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴













