Сумка жіноча кругла невелика, міні сумочка кругла
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Діаметр — 21 см
Висота з ручками — до 69 см (регулюється)
Ширина за основою — 7 см
Вага — 160 г


Ця модель є в 3 кольорах: білий, чорний, рожевий !
Дивитися всі жіночі крос-боді
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Кругла |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴












