
Рюкзак жіночий для міста білий, молодіжний рюкзак для дівчини
1 150 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2122
+380 (98) 030-78-91
Консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Рюкзак жіночий білий, молодіжний рюкзак для дівчини
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Висота — 32 см
Ширина — 24 см
Висота з ручками — до 72 см
Глубина — 14 см
Вага — 440 г


Дивитися всі жіночі рюкзаки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 440 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Білий |
| Ширина | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴









