Сумка жіноча мішок, містка сумочка
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Довжина — 30 см
Висота — 21 см
Висота з ручками — 42 см
Ширина за основою — 11 см
Вага — 305 г
Ця модель є в 3 кольроах: білий, чорний, сріблястий !
Дивитися всі класичні жіночі сумки

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Тип сумки | Торба |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Мішечок |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴







