Жіноча сумочка крос-боді через плече, клатч на широкому ремінці коричневий
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Довжина — 26 см
Висота — 17 см
Висота з ремінцем — до 69 см (регулюється)
Ширина за основою — 9 см
Вага — 390 г
Ця модель є в наявності в двух кольорах: біла, коричнева !
Дивитися всі жіночі клатчі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 035 ₴









