-50%

Жіноча сумка шопер + гаманець
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Довжина — 31 см
Висота — 24 см
Висота з ручками — 52 см
Ширина за основою — 7 см
Вага — 300 г



У комплекті гаманець з ремінцем (21*14 см)

Зверніть увагу, модель є в 5 кольорах !

Дивитися всі жіночі шопери
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Шопер |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴









