Жіноча містка сумочка с ручками, трендова сумка з екошкіри
Жіноча сумка – один із основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дозволяє використовувати її не лише як функціональне доповнення, а й яскравий акцент у образі.
Матеріал - щільна екокожа преміум якості✨
Основні параметри:
Довжина – 32 см
Висота – 25 см
Висота з ремінцем до 80 см
Ширина по основі – 10 см
Вага – 530 г






Зверніть увагу 🔥
Маємо цю модель сумочки в 3 кольорах: червоний, коричневий, чорний !
Маємо цю модель сумочки в 3 кольорах: червоний, коричневий, чорний !
Дивитися всі класичні жіночі сумки
Добре тримає форму, також в комплект входить ремінець з екошкіри з можливістю регулювання довжини, кріпиться на карабінах, вся фурнітура дуже якісна!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Брелок |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴











