Жіноча міні сумка на ланцюжку, маленька сумочка клатч через плече бежева
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Довжина — 20 см
Висота — 14 см
Висота з ремінцем — 60 см
Ширина за основою — 7 см
Вага — 210 г




Дивитися всі жіночі вечірні сумочки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴









