
Жіночий клатч на ланцюжку чорний, сумка вечірня екошкіра
825 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2014
+380 (98) 030-78-91
Консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий клатч на ланцюжку чорний
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Довжина — 28 см
Висота — 19 см
Висота з ручками — 45-68 см
Ширина за основою — 10 см
Вага — 450 г

Зверніть увагу 🔥
Також маємо цю модель сумочки в інших кольорах: білий, сірий!
Дивитися всі жіночі вечірні сумочки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴










