
Жіночий шкіряний клатч на ланцюжку, сумка вечірня сіра на плече
1 225 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2012
+380 (98) 030-78-91
Консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіночий шкіряний клатч на ланцюжку, сумка вечірня сіра на плече
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Довжина — 28 см
Висота — 19 см
Висота з ручками — 45-68 см
Ширина за основою — 10 см
Вага — 450 г
Зверніть увагу 🔥
Також маємо цю модель сумочки в інших кольорах: чорний, білий!
Дивитися всі жіночі вечірні сумочки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 225 ₴









