Сумка трендова в етностилі українська з принтом
Сумка жіноча – один із основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дозволяє використовувати її не лише як функціональне доповнення, а й яскравий акцент у образі.
Сумка закривається на блискавку. Додатково кріпиться ремінь з виготовлений з екошкіри, текстиля (етно принт) з можливістю регулювання довжини, кріпиться на карабінах, вся фурнітура якісна.
Дуже вмістка, стильна та практична жіноча сумка😍 Матеріал - щільна екошкіра преміум якості, текстиль✨
Трендова жіноча сумка з принтом, встигни забрати свою сумку по знижці!
Заміри сумки :
- Довжина - 28 см
- Висота - 21 см
- Ширина - 12 см
- Вага - 450 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Етнічний |
| Матеріал | Текстиль |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴










