Повсякденна сумка з ремінцем для дівчат
Жіноча сумка – один із основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дозволяє використовувати її не лише як функціональне доповнення, а й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Матеріал: Поліуретанова шкіра
Заміри:
Ширина - 34см
Висота - 16см
Довжина - 16см
Довжина ремінця регулюється від 90 до 112 см
Вага - 460 г
Модна жіноча сумка-хобо, якісна руда сумка через плече
Дивитися всі Жіночі сумки хобо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Хобо/Сумка бродяги |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Рудий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина плечового ременя | 1120 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴












