
Жіноча молодіжна стильна сумка на плече з ремінцем, модна сумка крос боді з ручкою коричнева
1 980 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2217
+380 (98) 030-78-91
Консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сумка жіноча стильна з ручкою, сумочка модна крос боді коричнева
Жіноча сумка – один із основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дозволяє використовувати її не лише як функціональне доповнення, а й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
- Довжина – 24 см
- Висота – 20 см
- Висота з ремінцем – до 75 см (ремішок регулюється)
- У комплекті 2 ремінці (широкий та вузький)
- Ширина з основи – 12 см
- Вага – 540 г
Вся фурнітура найвищої якості!

Дивитися всі Жіночі крос боді
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴











