
Жіноча маленька сумка крос-боді з ланцюжком ремінцем, чорна сумочка через плече з принтом
690 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2202
+380 (98) 030-78-91
Консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стильна жіноча сумка крос-боді
Жіноча сумка – один із основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дозволяє використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але і яскравий акцент в образі.
Жіноча маленька сумка крос-боді ланцюг, модна чорна сумочка через плече
Смотреть все Женские кросс-боди
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴











