Жіноча сумка з ремінцем в етно-стилі
Жіноча сумка – один із основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дозволяє використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але і яскравий акцент в образі
Основні параметри:
Матеріал: Екошкіра
Заміри:
Ширина - 34см
Висота- 24см
Довжина - 12см
Довжина ремінця до 112см
Вага - 325 г
Молочна жіноча сумка з яскравим ремінцем, модна сумочка крос боді
Дивитися всі Жіночі крос-боді
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Молочний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина плечового ременя | 1120 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 370 ₴












