-43%

Велика жіноча дорожня сумка з ручками срібляста, універсальна сумка з ремінцем для подорожей
1 880 ₴
1 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2194
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Велика жіноча дорожньо-спортивна сумка
Жіноча сумка – один із основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дозволяє використовувати її не лише як функціональне доповнення, а й яскравий акцент в образі
Основні параметри:
Матеріал: Тканина Оксфорд, Поліестер
Заміри:
Ширина - 52см
Висота- 35см
Довжина - 22см
Висота з ручками - 52см
Довжина ремінця до 116см
Вага - 620 г
Міцна дорожня містка сумка з ремінцем, велика жіноча спортивна сумка срібляста
Дивитися всі Жіночі дорожні сумки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для жінок |
| Колір | Сріблястий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 52 см |
| Вага | 0.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴











