Дорожня велика сумка з ремінцем
Унісекс сумка – один із основних аксесуарів у гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дозволяє використовувати її не лише як функціональне доповнення, а й яскравий акцент у образі.
Основні характеристики:
Матеріал: Поліуретанова шкіра
Заміри:
Ширина - 48см
Висота - 30см
Довжина - 25см
Довжина ремінця - регулюється до 116 см
Вага - 500 г
Міцна дорожня містка сумка, чорна спортивна сумка унісекс
Дивитися всі дорожні сумки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка дорожня |
| Плечовий ремінь | Да |
| Регулювання розміру | Да |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 25 см |
| Вага | 0.5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴












