Жіноча повсякденна сумка на плече
Жіноча сумка – один із основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дозволяє використовувати її не лише як функціональне доповнення, а й яскравий акцент у образі.
Основні характеристики:
Матеріал: Екошкіра
Заміри:
Ширина - 34см
Висота - 26см
Довжина - 13см
Висота з ручками - 48см
Вага - 380 г
Біла містка сумка шопер через плече, велика жіноча сумочка
Дивитися всі Жіночі шопери
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Молочний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Ручки | Дві |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина ручок | 220 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴












