Сумочка хобо невелика біла
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Довжина — 27 см
Висота — 22 см
Висота з ручками — 38 см
Ширина за основою — 9 см
Вага — 190 г




Зверніть увагу 🔥
Маємо цю модель сумочки в 5 кольорах: чорний,коричневий, рожевий, бежевий, білий!
Дивитися всі жіночі сумки хобо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Хобо/Сумка бродяги |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴










