Жіночий клатч блакитний з ремінцем кросс боді
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Довжина — 20 см
Висота — 16 см
Висота з ручками — 71 см (ремінець у комплекті регулюється)
Ширина за основою — 8 см
Вага — 270 г
Дивитися всі жіночі клатчі



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 710 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴












