Бананка жіноча велика біла
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Довжина — 43 см
Висота — 23 см
Висота з ручками — 62 см
Ширина за основою — 11 см
Вага — 150 г

Дивитися всі жіночі бананки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Плащівка |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Білий |
| Довжина | 43 см |
| Висота | 23 см |
| Товщина | 11 см |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴










