Жіноча сумка хобо на плече, стильна сумка півмісяць біла
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Довжина — 26 см
Висота — 20 см
Висота з ручками — 38 см
Ширина за основою — 8 см
Вага — 225 г


Дивитися всі жіночі сумки хобо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Хобо/Сумка бродяги |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴






