-44%

Жіноча сумка вертикальна міні на плече, сумочка для телефона маленька рожева
880 ₴
490 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2087
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіноча сумочка вертикальна на плече, сумочка для телефона маленька рожева
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Довжина — 14 см
Висота — 19 см
Висота з ручками — 70 см (ремінець регулюється)
Ширина за основою — 6 см
Вага — 260 г

Дивитися всі жіночі крос-боді
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка гаманець |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Рожевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Замок |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴







