Жіноча міні сумочка клатч із ручкою біла, сумка вечірня модна
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Довжина — 21 см
Висота — 15 см
Висота з ручками — 23 см
Висота з ремінцем — до 73 см (регулюється)
Ширина за основою — 8 см
Вага — 250 г
Дивитися всі жіночі клатчі з ручкою
Ця модель сумочки є в 5 кольорах !

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴










